Nastartujte kariéru

Hyundai pro školy

Střední školy

Učíte na střední škole a zajímají vás možnosti spolupráce? Rádi vám pomůžeme s rozvojem vašich studentů a ukážeme jim automobilový svět.

Co vám můžeme nabídnout?

 • 1.

  Exkurze

  Nahlédněte pod kapotu výroby aut v Nošovicích. Každé úterý a dva pátky v měsíci pořádáme prohlídky pro veřejnost i pro školy. Prohlídky jsou zdarma. Více informací naleznete na našem webu.

 • 2.

  Darování aut k vyúkovým účelům

  Auta z předsériové výroby jsou určena pro odborný výcvik budoucích techniků, automechaniků a inženýrů. Tímto programem pomáháme školám i žákům udržet krok s technologickým vývojem moderních vozidel. 

Vysoké školy

Hyundai nabízí možnost spolupráce i vysokým školám – najeďte s námi na společnou cestu.

Co vám můžeme nabídnout?

 • 1.

  Závěrečné práce

  Cílem práce je, aby byla pro nás i pro studenta přínosná a smysluplná. Během jejího psaní aktivně komunikujeme jak se samotnými studenty, tak i s učiteli. Pokud má student zájem, je možné propojit psaní práce se stáží v Hyundai.

  Aktuální nabídka témat

  Pokud vás některé z témat zaujalo a měli byste zájem
o bližší informace, kontaktujte Terezu na [email protected].

 • 2.

  Exkurze pro studenty a učitele

  Každé úterý a dva pátky v měsíci pořádáme prohlídky pro veřejnost i pro školy. Prohlídky jsou zdarma. Více informací naleznete na našem webu. Pro technické obory jsme schopni připravit exkurzi na míru, v rámci které se studenti potkají s profesionály ze svého oboru.  Pro odbornou spolupráci a exkurze na míru kontaktujte Terezu.

 • 3.

  Studentské veletrhy

  Každoročně nás můžete potkat na VŠB-TUO, Ostravské univerzitě nebo taky v Brně na veletrhu JobChallenge, který spojuje všechny brněnské univerzity. Stavte se za námi.