Specialista kvality - svařovna

Specialista kvality - svařovna MÁM ZÁJEM
PŘEJÍT NA KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Náplň práce

  • Do týmu na svařovnu hledáme nového kolegu nebo kolegyni, kteří by se zabývali zejména díly spojené s karoserií, tj. panely, dveřní rámečky apod. Vaším úkolem bude analýza problémů a jejich řešení jak s interními kolegy, tak externími dodavateli.
  • Kromě jiného vás čeká:
  • řízení kvality dodavatelských dílů karoserie
  • návrhy zlepšení u zjištěných problémů
  • aktivity související s vývojem nových modelů a jejich zavedením do masové výroby
  • pravidelné dodavatelské audity
  • schvalování dílů do sériové produkce
  • řízení neshodných dílů

Požadujeme

  • VŠ nebo SŠ vzdělání s maturitou ideálně technického směru
  • ideálně rok praxe a více
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • proaktivní přístup a flexibilitu
  • uživatelskou znalost MS Office (zejména Excel a Powerpoint)
  • řidičský průkaz sk. B

Uvítáme

  • znalosti technologie svařování nebo karoserií
  • znalosti práce s programem Catia

Nabízíme

  • Práci u zaměstnavatele roku v ČR (ocenění 2012 - 2020)
  • Kariérní a osobní růst našich zaměstnanců je naší prioritou
  • 5x ročně vyplácíme bonusy, které vám v součtu přidají 3 mzdy navíc
  • 5 dní dovolené navíc a pružnou pracovní dobu
  • přispíváme na penzijní a životní pojištění
  • jazykové kurzy angličtiny nebo korejštiny jsou pro vás připraveny
  • slevu na firemní vozy a zvýhodněnou nabídku mobilního operátora
  • služby firemního Centra zdraví zdarma - fyzioterapie, fitness, jóga, aj.
  • bezplatné poradenství našeho právního oddělení nebo služby psychologa atd.

Termín nástupu

  • dohodou

Místo výkonu práce

  • Nošovice

Počet volných pozic

  • 1

  • Martin Antal, martin.antal@hyundai-motor.cz, +420 596 141 312