Junior Specialista/Specialista údržby - vhodné i pro absolventy!

Junior Specialista/Specialista údržby - vhodné i pro absolventy! MÁM ZÁJEM
PŘEJÍT NA KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Náplň práce

  • Zodpovědnost za opravy linek a strojů
  • Plánování preventivních oprav
  • Programování technologických procesů
  • Úpravy výrobních linek, jejich servis a vylepšování
  • Poptávka/nákup náhradních dílů
  • Komunikace s dalšími odděleními výroby
  • Vylepšování procesů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru - ideálně automatizace
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Vyhláška 50 §5 a výše
  • Ochota pracovat ve 3 směnném provoze
  • Znalost MS office, TIA portal (výhodou)

Nabízíme

  • 5x ročně vyplácíme bonusy, které vám v součtu přidají až 3 mzdy navíc.
  • Máme 25 dní dovolené.
  • Přispíváme na penzijní a životní pojištění.
  • Slevu na firemní vozy a zvýhodněnou nabídku mobilního operátora.
  • Služby firemního Centra zdraví zdarma - fyzioterapie, fitness, jóga, aj.
  • Bezplatné poradenství našeho právního oddělení nebo služby psychologa.
  • Jazykové kurzy angličtiny nebo korejštiny jsou pro vás připraveny.

Termín nástupu

  • dohodou

Místo výkonu práce

  • Nošovice

Počet volných pozic

  • 2

  • Žaneta Rakowski, zaneta.rakowski@hyundai-motor.cz, +420 596 141 331