Náplň práce

  • vyhledávání bezpečnostních rizik na pracovišti, jejich analýza, hodnocení a poskytování podpory při jejich eliminaci
  • zodpovědnost za vyhrazená technická zařízení (plyn, tlak, zdvih, drobné elektrospotřebiče)
  • zpracování agendy BOZP a PO pro výrobní provoz
  • zastřešení BOZP při manipulaci s chemickými látkami a směsmi
  • implementace protivýbuchové ochrany
  • příprava podkladů pro BOZP a PO školení zaměstnanců

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (BOZP, strojírenství)
  • v případě SŠ vzdělání nutná praxe v oblasti BOZP
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • Certifikaci OZO v prevenci rizik dle zákona č.309/2006 Sb.
  • Certifikaci OZO PO (TPO) dle zákona č.133/1985 Sb.
  • základní znalost zákona č.406/2004 Sb.
  • orientaci v oblasti životního prostředí - výhodou
  • dobrou znalost MS Office; AutoCAD - výhodou
  • technické myšlení
  • řidičský průkaz sk. B
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • odolnost vůči stresu a flexibilitu

Nabízíme

  • Práci u zaměstnavatele roku v ČR (ocenění 2012 - 2020).
  • Kariérní a osobní růst našich zaměstnanců je naší prioritou!
  • 5x ročně vyplácíme bonusy, které vám v součtu přidají až 3 mzdy navíc!
  • Nabízíme 5 dní dovolené navíc.
  • Měsíční příspěvky od zaměstnavatele na benefitní kartu.
  • Přispíváme na penzijní a životní pojištění.
  • Přispíváme na externí i online kurzy anglického jazyka.
  • Slevu na firemní vozy a zvýhodněnou nabídku mobilního operátora.
  • Bezplatné poradenství našeho právního oddělení nebo služby psychologa.
  • Služby firemního Centra zdraví - fyzioterapie, fitness, jóga, aj.
  • A mnoho dalších.

Místo výkonu práce

  • Nošovice

Počet volných pozic

  • 1

Kontakt

  • Jakub Sikora, jakub.sikora2@hyundai-motor.cz, 596 141 320