Junior / Specialista - zaměření na elektro a kvalitu

Junior / Specialista - zaměření na elektro a kvalitu MÁM ZÁJEM
PŘEJÍT NA KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Náplň práce

  • V rámci oddělení kvality hledáme člověka zaměřeného infotainment a ADAS, který by se podílel na vývoji a testování u jednotlivých modelů vozů Hyundai. Pokud byste rád rozvíjel své znalosti a schopnosti v této oblasti, pak se neváhejte přihlásit.
  • Součástí vaší práce bude:
  • podpora a spolupráce s Hyundai R&D a dodavateli v oblasti infotainmentu vozidla a ADAS (Advanced Driving Assistance Systems)
  • řešení problémů a reklamací týkající se kvality dílů
  • sběr, analýza a vyhodnocení údajů o kvalitativní úrovni s/w a h/w
  • spolupráce při zlepšování úrovně kvality dílů a systémů ve vývojových fázích
  • testovaní funkčnosti dílů a systémů

Požadujeme

  • VŠ, příp. SŠ vzdělání s maturitou technického směru
  • znalost funkcí polovodičových součástek
  • znalost CAN/CAN FD protokolu výhodou
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • schopnost měření (multimetr; osciloskop; proudové kleště; …)
  • proaktivní přístup, schopnost učit se novým věcem a ochotu cestovat
  • znalost MS Office (zejména Excel a Powerpoint)
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Nabízíme

  • Kariérní a osobní růst našich zaměstnanců je naší prioritou.
  • Bonusy vyplácíme 5x ročně - v součtu Vám přidají až 3 mzdy navíc.
  • 5 dní dovolené navíc a pružnou pracovní dobu.
  • Home office.
  • Přispíváme na penzijní a životní pojištění.
  • Služby firemního Centra zdraví zdarma - rehabilitace, fitness, skupinové cvičení, aj.
  • Jazykové kurzy angličtiny nebo korejštiny jsou pro vás připraveny.
  • Bezplatné poradenství našeho právního oddělení nebo služby psychologa.
  • Slevu na firemní vozy a zvýhodněnou nabídku mobilního operátora.
  • Příspěvek na autobusovou dopravu a závodní stravování.

Termín nástupu

  • dohodou

Místo výkonu práce

  • Nošovice

Počet volných pozic

  • 1

  • Martin Antal, martin.antal@hyundai-motor.cz, +420 596 141 312