Náplň práce

  • Do našeho právního týmu přivítáme novou posilu, která se připojí ke skvělému týmu kolegů a kolegyň.
  • CO VÁS PRACOVNĚ ČEKÁ
  • Zpracování právních stanovisek a řešení právních problémů
  • Poskytování právních rad jednotlivým oddělením společnosti
  • Smluvní agenda (příprava, revize smluv, analýza smluvních podmínek)
  • Sledování legislativních změn, ověřování souladu vnitřních norem s právními předpisy.
  • Školící činnosti v rámci společnosti

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání právního směru
  • Zkušenosti v oboru minimálně 2-3 roky
  • Velmi dobrá znalost anglického jazyka
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Pečlivost a samostatnost

Nabízíme

  • Skvělou partu a uvolněné prostředí.
  • Kariérní a osobní růst.
  • Bonusy vyplácíme 5x ročně - v součtu Vám přidají až 3 mzdy navíc.
  • 5 dní dovolené navíc a pružnou pracovní dobu.
  • Home office.
  • Přispíváme na penzijní a životní pojištění.
  • Služby firemního Centra zdraví zdarma - rehabilitace, fitness, skupinové cvičení, aj.
  • Jazykové kurzy angličtiny nebo korejštiny jsou pro vás připraveny.
  • Bezplatné poradenství našeho právního oddělení nebo služby psychologa.
  • Slevu na firemní vozy a zvýhodněnou nabídku mobilního operátora.
  • Zvýhodněné stravování a výběr ze 6-ti jídel.
  • A spoustu dalších benefitů.

Termín nástupu

  • dohodou

Místo výkonu práce

  • Nošovice

Počet volných pozic

  • 1

  • Martin Antal, martin.antal@hyundai-motor.cz, +420 596 141 312