jak postupovat

Jak se mohu ucházet o zaměstnání ve společnosti Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o.?

Prohlédněte si aktuální seznam volných pracovních pozic. Pokud Vás některá z nich zaujme, vyplňte prosím registrační formulář a připojte k němu svůj strukturovaný životopis v českém a případně anglickém jazyce. Váš životopis posoudíme, a jestliže budete splňovat zadané požadavky, budeme Vás telefonicky kontaktovat.

Pokud hledáte práci ve výrobě, kontaktujte prosím personální agentury, kde se dozvíte další informace.

Některé specifické pozice ve výrobě (údržba, kvalita, lisovna) obsazujeme bez spolupráce personálních agentur. Jsou vždy uvedeny v aktuálním seznamu volných pracovních pozic. V tomto případě se obracejte přímo na nás – registrační formulář.

TECHNICKO-HOSPODÁŘSKÉ
POZICE

REGISTRACE

Registraci do databáze proveďte přes odkaz na registrační formulář a nezapomeňte prosím připojit svůj životopis v českém i anglickém jazyce.

ZPRACOVÁNÍ A ZPĚTNÁ VAZBA

Pokud Vaše registrace proběhne v pořádku, obdržíte obratem e-mail s potvrzením o registraci a informacemi o dalším postupu. Jestliže budete splňovat požadavky kladené na danou pozici, budeme Vás telefonicky kontaktovat.

TELEFONICKÉ INTERVIEW

Po zpracování žádosti Vám zavoláme, abychom s Vámi probrali Váš životopis i danou pozici. Zajímají nás zejména Vaše zkušenosti, úroveň znalosti anglického jazyka a motivace u nás pracovat. Následně Vám rádi zodpovíme případné dotazy.

OSOBNÍ INTERVIEW

Na základě telefonického rozhovoru a posouzení příslušným oddělením Vás pozveme na osobní schůzku. Zde se seznámíte se zástupcem oddělení lidských zdrojů i vedoucím příslušeného oddělení. Výběrové řízení je vedeno formou behaviorálního pohovoru a jde nám zejména o to, poznat Vás co nejlépe.

NABÍDKA

Výsledek výběrového řízení Vám sdělíme do deseti pracovních dnů. Dozvíte se, zda jste u výběrového řízení uspěl, a případně od nás obdržíte pracovní nabídku.

ZDRAVOTNÍ PROHLÍDKA, NÁSTUP A ZAŠKOLENÍ

Pokud se Vám naše nabídka bude líbit a rozhodnete se ji přijmout, nezbývá než se domluvit na datu podpisu smlouvy a dalších administrativních krocích, jako je zdravotní prohlídka a následný průběh zaškolení.

DĚLNICKÉ
POZICE

Výběrové řízení na pozice operátora

Pozice operátorů obsazujeme několikrát do měsíce, výjimkou jsou pozice na halu lisovny, údržby a kvality.

KONTAKTOVÁNÍ PERSONÁLNÍ AGENTURY

Výběrová řízení jsou vedena personálními agenturami, které Vám vysvětlí veškeré detaily. Aktuálně spolupracujeme s agenturami Ascari, Max-People a Comac Jobs. Kontakty na ně najdete níže.

ZPRACOVÁNÍ ŽÁDOSTI A INSTRUKCE

Jestliže budete splňovat základní požadavky, agentura Vás bude kontaktovat a domluvíte se na dalším postupu.

INFORMACE A TEST

V agentuře Vám poskytnou informace o jednotlivých pracovištích, náplni práce, mzdě, benefitech a dalších důležitých náležitostech. Následně absolvujete buď manuální test zručnosti, nebo test barvocitu (oddělení lakovny).

OSOBNÍ INTERVIEW

Závěrem se osobně pobavíte se zástupcem agentury a dohodnete případný nástup.

ZDRAVOTNÍ PROHLÍDKA, SMLOUVA A NÁSTUP

Pokud se dohodnete, nezbývá než se domluvit na datu podpisu smlouvy, zdravotní prohlídce a dalších administrativních krocích. Vyřídíte společně nezbytné administrativní formality, podepíšete smlouvu a projdete zdravotní prohlídkou.

ZAŠKOLENÍ

Nemusíte mít zkušenosti s výrobou, hlavními podmínkami jsou zručnost, učenlivost a zodpovědnost. Zbytek Vás naučíme. Práci si nejdříve natrénujete a poté pod dohledem zkušenějších kolegů pokračujete ve svém novém zaměstnání.

Specifické pozice operátor (údržba, kontrola kvality, lisovna).

Výběrová řízení na tyto pozice probíhají u nás ve společnosti a jsou vedeny zástupcem oddělení lidských zdrojů. Uchazeče, kteří nejlépe splní požadavky, pozveme k osobnímu setkání. Společně strávíme hodinu a půl při testech logického myšlení, pozornosti a manuální zručnosti. Na závěr se seznámíte se zástupcem oddělení a společně se pobavíme o Vaší praxi, motivaci a úspěších. Výsledek výběrového řízení Vám sdělíme do deseti pracovních dnů.

Máte zájem o dělnické pozice?
Kontaktujte prosím tyto pracovní agentury:
ASCARI s.r.o. Obsazuje pozice na oddělení finální montáže, lakovny, převodovkárny a svařovny.

Adresa: Kapitána Vajdy 3046/2, 700 30 Ostrava-Zábřeh
Tel.: +420 734 360 883
E-mail: prace@ascari.cz
www.ascari.cz

MAX PEOPLE s.r.o. Obsazuje pozice na oddělení lakovny.

Adresa: Českobratrská 2227/7, 702 00 Ostrava-Moravská
Tel.: +420 605 165 695
E-mail: prace@max-people.cz
www.max-people.cz

Comac Jobs s.r.o. Obsazuje pozice na oddělení finální montáže.

Adresa: Janáčkova 16, 702 00 Ostrava
Tel.: +420 775 515 192
E-mail: petra.sztwiorokova@comacjobs.cz
www.comacjobs.cz

Nejčastější otázky

Jak se mám připravit na výběrové řízení? Věnujte prosím pozornost včasnému příchodu a adekvátnímu oblečení. To, čím můžete zvýšit svoji šanci, je důkladná příprava. Neméně podstatné jsou pro nás Vaše osobnost a přístup. Buďte sami sebou.

Nenašel/nenašla jsem žádnou vhodnou pozici. Nevadí. Zašlete nám svůj životopis spolu s průvodním dopisem prostřednictvím registračního formuláře na hlavní stránce. Budete zařazeni do databáze uchazečů o zaměstnání, a jakmile se otevře vhodná pozice, budeme Vás kontaktovat.

Je rozdíl mezi agenturním a kmenovým zaměstnancem? Hlavní rozdíl je ve smlouvě, která je u agenturního zaměstnance uzavřena s agenturou, a do firmy je přidělen k vykonávání určité práce, zatímco kmenový patří pod Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o. Agenturní i kmenoví zaměstnanci mají u nás stejné pracovní podmínky, zaškolení, mzdu a benefity (finanční bonusy, příspěvek na autobusovou dopravu, dovolenou nad zákonný rámec, příspěvek na stravování, operativní leasing na nový vůz atd.).

Má možnost agenturní zaměstnanec přejít do kmenového stavu? Ano, převody do kmenového stavu probíhají na pravidelné bázi a je potřeba splnit několik podmínek. Váš přesun může proběhnout nejdříve po roce práce v naší společnosti. Při rozhodování klademe důraz především na dobrou docházku, hodnocení a doporučení nadřízeného.

Nenašel/nenašla jsem odpověď na můj dotaz, na koho se můžu obrátit? Pokud máte jakékoliv další otázky, neváhejte využít níže uvedené kontakty. Rádi vám pomůžeme.

Modrá linka: 844 111 157
E-mail: kariera@hyundai-motor.cz