Specialista na CSR a udržitelnost

Specialista na CSR a udržitelnost MÁM ZÁJEM
PŘEJÍT NA KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Náplň práce

  • Do našeho veselého PR týmu hledáme podobně naladěnou osobu, která by se zaměřila na projekty v oblasti udržitelnosti a CSR. Pokud dokážete fungovat samostatně, nevadí vám ani práce s daty, ale stejně tak jste schopni zorganizovat setkání starostů z okolí a provést je závodem, pak rozhodně čtěte dál.
  • CO VÁS ČEKÁ?
  • ✔ spolupráce na CSR aktivitách, zajištění akcí, komunikace s partnery, příprava článků a celková propagace
  • ✔ zodpovědnost za program udržitelnosti, tj. komunikace s kolegy a partnery, získávání dat napříč společnosti, plánování budoucích projektů s ohledem na udržitelnost apod.
  • ✔ zajištění dobrovolnických a EKO projektů, tj. od propagace dané akce, komunikace k účastníkům až samotnou realizaci, včetně přiložení rukou k dílu (nebo hrábím )
  • ✔ správa grantových programů pro zaměstnance a dobročinných aktivit
  • ✔ aktivní spolupráce s ostatními kolegy, nejen na PR
  • ✔ administrativa spojená s výše uvedenými projekty
  • ✔ JEDNODUŠE HLEDÁME TEBE, SUPERMANE/SUPERMANKO, CO SE ŽÁDNÉ VÝZVY NEZALEKNEŠ A ZAPADNEŠ NÁM DO SUPERTÝMU.

Požadujeme

  • VŠ, příp. SŠ vzdělání s maturitou
  • reálné znalosti nebo zkušenosti v dané oblasti
  • výbornou komunikaci - ať už mluvenou či psanou formou
  • schopnost domluvit se anglicky na pokročilé úrovni
  • organizační schopnosti a ideálně zkušenosti s vedením projektů
  • samostatnost, pečlivost a schopnost věci dotáhnout do konce
  • počítačová gramotnost (PowerPoint, Excel, Word – top úroveň) – výhodou zkušenosti grafickými programy apod.

Nabízíme

  • Členství v super PR týmu:-)
  • Kariérní a osobní růst našich zaměstnanců je naší prioritou.
  • Bonusy vyplácíme 5x ročně - v součtu Vám přidají až 3 mzdy navíc.
  • 5 dní dovolené navíc a pružnou pracovní dobu.
  • Home office.
  • Přispíváme na penzijní a životní pojištění.
  • Služby firemního Centra zdraví zdarma - rehabilitace, fitness, skupinové cvičení, aj.
  • Jazykové kurzy angličtiny nebo korejštiny jsou pro vás připraveny.
  • Bezplatné poradenství našeho právního oddělení nebo služby psychologa.
  • Slevu na firemní vozy a zvýhodněnou nabídku mobilního operátora.
  • Příspěvek na autobusovou dopravu a závodní stravování.

Termín nástupu

  • dohodou

Místo výkonu práce

  • Nošovice

Počet volných pozic

  • 1

  • Martin Antal, martin.antal@hyundai-motor.cz, +420 596 141 312