Junior/Specialista - zaměstnaneckých vztahů = ER partner

Junior/Specialista - zaměstnaneckých vztahů = ER partner MÁM ZÁJEM
PŘEJÍT NA KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Náplň práce

  • Sdílení aktuálních informací napříč firmou
  • Podpora pro zaměstnance (dotazy, stížnosti, pochvaly)
  • Řešení problémových situací a nežádoucích jevů na pracovišti (porušování pracovněprávních předpisů)
  • Vzdělávání zaměstnanců v pracovněprávní oblasti
  • Organizace zaměstnaneckých akcí a aktivit vedoucích k budování kvalitnějších a spokojenějších zaměstnaneckých vztahů
  • Sdílení best-practices v oblasti HR a zaměstnaneckých vztahů se subdodavateli

Požadujeme

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání (ideálně humanitního nebo ekonomického směru)
  • Min. 3 - 5 let zkušeností v oblasti HR nebo podobném oboru výhodou
  • Angličitna na komunikativní úrovni
  • Znalost MS Office
  • Základní orientace a znalost v oblasti pracovně-právních předpisů
  • Orientace na služby a etické chování
  • Aktivní a rychlý přístup k řešení problémů
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti
  • Zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost
  • Řidičský průkaz sk.B

Nabízíme

  • Práci u zaměstnavatele roku v ČR (ocenění 2012 - 2020)
  • Pracovní smlouvu na dobu určitou - zástup za mateřskou dovolenou
  • Kariérní a osobní růst našich zaměstnanců je naší prioritou!
  • Bonusy vyplácíme 5x ročně, v součtu Vám přidají více než 3 mzdy navíc!
  • 5 dní dovolené navíc a pružnou pracovní dobu
  • Měsíční příspěvky od zaměstnavatele na benefitní kartu
  • Přispíváme na penzijní a životní pojištění
  • Služby firemního centra zdraví zdarma - fyzioterapie, fitness, rehabilitace
  • Jazykové kurzy angličtiny nebo korejštiny jsou pro vás připraveny!
  • Slevu na firemní vozy a zvýhodněnou nabídku mobilního operátora
  • Příspěvek na autobusovou dopravu a na závodní stravování

Termín nástupu

  • dohodou

Místo výkonu práce

  • Nošovice

Počet volných pozic

  • 1

  • Tereza Pawerová, tereza.pawerova@hyundai-motor.cz, 596141405