Náplň práce

  • příprava a vedení podpůrné dokumentace k sestavování daňových přiznání (DPH a DPPO),
  • daňová kontrola účetních dokladů a smluv,
  • interní reporting
  • samostatně časem povede a bude vyhledávat nové příležitosti, resp. projekty v oblasti snižování daňové povinnosti (DPPO) - jde především o odpočet na výzkum a vývoj, uplatnění slev z investic a EU projektů
  • díky těmto projektům budete mít možnost komunikovat napříč společností a nahlédnout pod pokličku našich nových modelů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ ekonomického směru (preferujeme absolventa obchodní akademie nebo VŠ se zaměřením na účetnictví a daně)
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Znalost MS Office - zejména Excel, Power Point
  • Aktivní a zodpovědný přístup k práci

Uvítáme

  • Zkušenosti v oboru účetnictví a daně
  • Orientace v daňových zákonech
  • Předchozí práce v SAP výhodou

Nabízíme

  • Kariérní a osobní růst našich zaměstnanců je naší prioritou.
  • Bonusy vyplácíme 5x ročně - v součtu Vám přidají až 3 mzdy navíc.
  • 5 dní dovolené navíc a pružnou pracovní dobu.
  • Měsíční příspěvky od zaměstnavatele na benefitní kartu.
  • Přispíváme na penzijní a životní pojištění.
  • Služby firemního Centra zdraví zdarma - rehabilitace, fitness, skupinové cvičení, aj.
  • Jazykové kurzy angličtiny nebo korejštiny jsou pro vás připraveny.
  • Bezplatné poradenství našeho právního oddělení nebo služby psychologa.
  • Slevu na firemní vozy a zvýhodněnou nabídku mobilního operátora.
  • Příspěvek na autobusovou dopravu a závodní stravování.

Termín nástupu

  • 01.07.2022

Místo výkonu práce

  • Nošovice

Počet volných pozic

  • 1

  • Tereza Pawerová, tereza.pawerova@hyundai-motor.cz, 596141405