Náplň práce

  • Zajištění plynulého chodu výroby
  • Příprava pracovních postupů a standardů
  • Řízení části výrobní sekce
  • Řešení výrobních problemů a soustavné odhalovaní možných rizik
  • Minimalizace chybovosti operátorů, kontrola dodržování pracovních instrukcí
  • Spolupráce při zavádění nových modelů do výroby

Požadujeme

  • Vzdělání technického směru
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Zkušenosti s vedením lidí min. 1 rok
  • Velmi dobré technické myšlení
  • Komunikační schopnosti, týmovost a loajalitu
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Znalost MS Office (Excel, Power point, Outlook)
  • Ochotu pracovat ve 3-směnném režimu

Uvítáme

  • Zkušenosti z oblasti automobilového průmyslu.

Nabízíme

  • Práci u zaměstnavatele roku v ČR (ocenění 2012 až 2019).
  • Kariérní a osobní růst
  • Bonusy vyplácíme až 5x ročně - v součtu přidají i více než 3 mzdy navíc
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Jazykové kurzy angličtiny nebo korejštiny
  • Slevu na firemní vozy a zvýhodněnou nabídku mobilního operátora
  • 100 % příspěvek na autobusovou dopravu
  • Závodní stravování i s korejskou kuchyní
  • Bezplatné poradenství našeho právního oddělení nebo služby psychologa

Termín nástupu

  • možný ihned

Místo výkonu práce

  • Nošovice

Počet volných pozic

  • 1

  • Veronika Vávrová, veronika.vavrova@hyundai-motor.cz, 596141312