Náplň práce

  • Realizace firemní PR strategie a podpora dobrého jména společnosti skrze média a vztahy s institucemi i veřejností
  • Spolupráce s médii a novináři na regionální i národní úrovni
  • Poskytování oficiálních prohlášení
  • Příprava a distribuce tiskových zpráv, zpracování textů
  • Organizace PR konferencí a dalších PR akcí
  • Monitoring mediálních výstupů
  • Spolupráce s PR odděleními mateřské společnosti Hyundai Motors

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání (nejlépe v oblasti PR, marketingu)
  • Zkušenost v oblasti PR, marketingu či médií min. 3 roky
  • Zkušenost s rolí tiskového mluvčího
  • Výborný písemný projev, reprezentativní vystupování, prezentační schopnosti
  • Strategické uvažování, profesionální přístup
  • Pokročilá znalost anglického jazyka
  • Zkušenost s vedením lidí výhodou

Nabízíme

  • Práci u zaměstnavatele roku v ČR (ocenění 2012 - 2019).
  • Kariérní a osobní růst našich zaměstnanců je naší prioritou!
  • Bonusy vyplácíme 5x ročně, které vám v součtu přidají až 3 mzdy navíc!
  • Pružná pracovní doba a týden dovolené navíc.
  • Služby firemního Centra zdraví - rehabilitace, fitness, skupinové lekce
  • Přispíváme na penzijní a životní pojištění.
  • Jazykové kurzy angličtiny nebo korejštiny jsou pro vás připraveny!
  • Slevu na firemní vozy a zvýhodněnou nabídku mobilního operátora.
  • Neváhejte a kontaktujte nás prostřednictvím našeho kariérního portálu www.kariera-hyundai.cz nebo portal www.jobs.cz.

Termín nástupu

  • Dohodou

Místo výkonu práce

  • Nošovice

Počet volných pozic

  • 1

  • Dana Petrovská, dana.petrovska@hyundai-motor.cz, 596 141 407