Náplň práce

  • Zajišťování oprav zařízení na sekci obrábění, dle požadavků plánování výroby
  • Technická podpora oddělení obrábění
  • Skladové hospodářství, evidence nástrojů, objednávky náhradních dílů
  • Tvorba technologických, výrobních postupů
  • Implementace nových nástrojů, přípravků do sériové výroby
  • Vedení a organizace lidí

Požadujeme

  • Technické vzdělání (SŠ/VŠ strojní)
  • Angličtina na mírně pokročilé úrovni
  • Zkušenosti z oblasti obrábění a výroby ozubených kol 2-5 let
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Znalost MS Office
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Komunikační schopnosti
  • Analytické myšlení
  • Samostatnost

Nabízíme

  • Perspektivní zaměstnání
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Denní výběr z české a korejské kuchyně za zvýhodněné ceny
  • Příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění
  • Příspěvek na autobusovou dopravu
  • Exkluzivní nabídka mobilního operátora
  • Sleva na firemní vozy
  • Práce s nejmodernějšími technologiemi
  • Příjemné, čisté a dynamické pracovní prostředí
  • Možnost vzdělávání
  • Odborný a kariérní růst
  • Další benefity

Termín nástupu

  • dohodou

Místo výkonu práce

  • Nošovice

Počet volných pozic

  • 1

Kontakt

  • Petr Staša, petr.stasa@hyundai-motor.cz, +420 596 141 373