Administrativní podpora údržby

PŘEJÍT NA KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Náplň práce

  • odpovědnost za administrativu na sekci údržby
  • management náhradních dílů (komunikace s dodavateli, nákup, skladové hospodářství)
  • zodpovědnost za ISO
  • sledování a zlepšování dodavatelského procesu
  • reporting

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání ideálně technického směru
  • se SŠ minimálně praxi 2 roky
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • spolehlivost a samostatnost
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • práci u zaměstnavatele roku v ČR (ocenění 2012,2013,2014,2015,2016,2017).
  • kariérní a osobní růst našich zaměstnanců je naší prioritou!
  • máte rádi jistotu a stabilní práci? Nabízíme vám smlouvu na dobu neurčitou.
  • bonusy vyplácíme 5x ročně, které vám v součtu přidají více než 3 mzdy navíc!
  • volno? Kromě 4 týdnů postupně dostanete 5 dní dovolené navíc.
  • přispíváme na penzijní a životní pojištění.
  • jazykové kurzy angličtiny nebo korejštiny jsou pro vás připraveny!
  • bezplatné poradenství našeho právního oddělení nebo služby psychologa.
  • slevu na firemní vozy a zvýhodněnou nabídku mobilního operátora.
  • příspěvek na autobusovou dopravu a závodní stravování.

Termín nástupu

  • ihned

Místo výkonu práce

  • Nošovice

Počet volných pozic

  • 1

  • Martin Antal, martin.antal@hyundai-motor.cz, +420 596 141 371