Specialista vyhrazených technických zařízení

PŘEJÍT NA KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Náplň práce

  • Do našeho týmu oddělení správy budov hledáme specialistu pro péči o tlaková a plynová zařízení. Jedná se o pozici, kdy byste měl/a na starosti komplexní správu agendy včetně plánování údržby, organizování dodavatelských společností a reportingu. Pokud Vám vyhovuje samostatná, odpovědná činnost a zároveň máte všeobecný přehled v oblasti vyhrazených technických zařízení, je to pracovní nabídka přesně pro Vás.

Požadujeme

  • Měl/a byste mít středoškolské vzdělání zakončeno maturitní zkouškou, praxi v oboru péče o technická zařízení nebo správu budov, angličtinu na středně pokročilé úrovni a pozitivní přístup.

Uvítáme

  • Výhodou je oprávnění pro správu tlakových nebo plynových zařízení.

Nabízíme

  • Mzdu, která odpovídá Vašim zkušenostem
  • Finanční bonusy až 5x do roka
  • Pozici v dobrém kolektivu
  • Odborný a kariérní růst
  • Možnost vzdělávání
  • Příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění
  • Slevu na vyráběné vozy
  • Denní výběr z české a korejské kuchyně za zvýhodněné ceny
  • Exkluzivní nabídku mobilního operátora
  • Příjemné a čisté pracovní prostředí
  • Další benefity na http://www.kariera-hyundai.cz/benefity/

Termín nástupu

  • Ihned

Místo výkonu práce

  • Nošovice

Počet volných pozic

  • 1

  • Radomír Mikoláš, radomir.mikolas@hyundai-motor.cz, 596 14 14 14