Podnikový ekolog - ochrana ovzduší

PŘEJÍT NA KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Náplň práce

  • Řešení problematiky životního prostředí, dohled na dodržováním legislativních požadavků v oblasti ochrany ovzduší
  • Průběžná aktualizace integrovaného povolení (IPPC)
  • Kontrola vedení provozní evidence zdrojů znečišťování ovzduší
  • Řešení emisních povolenek
  • Příprava a účast na inspekci ČIŽP a auditech ISO a EMAS
  • Komunikace s přílušnými orgány státní správy a samosprávy
  • Interní audity

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání se zaměřením na ekologii/chemii
  • Znalost předpisů ochrany ŽP a praxe v oboru
  • Znalost problematiky emisních povolenek
  • Komunikativní znalost anglického jazyka (min. B1)
  • Schopnost pružně reagovat na požadavky
  • Samostatnost a schopnost si hlídat a dodržovat termíny

Nabízíme

  • Práci u zaměstnavatele roku v ČR (ocenění 2012 až 2019).
  • Kariérní a osobní růst
  • Bonusy vyplácíme až 5x ročně - v součtu přidají i více než 3 mzdy navíc
  • 25 dní dovolené
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Jazykové kurzy angličtiny nebo korejštiny
  • Slevu na firemní vozy a zvýhodněnou nabídku mobilního operátora
  • 100 % příspěvek na autobusovou dopravu
  • Závodní stravování i s korejskou kuchyní
  • Bezplatné poradenství našeho právního oddělení nebo služby psychologa

Termín nástupu

  • možný ihned

Místo výkonu práce

  • Nošovice

Počet volných pozic

  • 1

  • Dana Petrovská, dana.petrovska@hyundai-motor.cz, 596 141 407