Specialista investičního controllingu

PŘEJÍT NA KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Náplň práce

  • kontrola investičních rozpočtů
  • sledování efektivity investovaných prostředků
  • příprava ročního plánu investic
  • reporting vedení společnosti a na vedení do Koreje

Požadujeme

  • minimálně bakalářské vzdělání
  • 2 roky praxe z oblasti financí (ideálně controlling nebo účtování dlouhodobého majetku)
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • velmi dobrá znalost MS Office (zejména Excel - kontingenční tabulky, funkce atd.)
  • proaktivní přístup a preciznost v práci s čísly

Uvítáme

  • znalost systému SAP

Nabízíme

  • Práci u zaměstnavatele roku v Čr (ocenění 2012,2013,2014,2015,2016,2017).
  • Rádi se rozvíjíte? Kariérní a osobní růst našich zaměstnanců je naší prioritou!
  • Máte rádi jistotu a stabilní práci? Nabízíme vám smlouvu na dobu neurčitou.
  • Peníze navíc? Ano, bonusy vyplácíme 5x ročně, které vám v součtu přidají více než 3 mzdy navíc!
  • Volno? Kromě 4 týdnů postupně dostanete 5 dní dovolené navíc.
  • Chcete být zabezpečení v případě úrazu nebo při odchodu do důchodu? Firma přispívá na penzijní a životní pojištění.
  • Rádi byste rozvíjeli anglický jazyk nebo se naučili korejsky? Jazykové kurzy jsou pro vás připraveny!
  • Rádi sportujete? Jako zaměstnanci můžete se sportovním klubem jezdit na hory, sjíždět řeky nebo lyžovat.
  • Řešíte složitou situaci? Můžete využít bezplatného poradenství našeho právního oddělení či služby psychologa.
  • Chcete být mobilní? Jako zaměstnanec dostanete slevu na firemní vozy a zvýhodněnou nabídku mobilního operátora T-mobile.

Termín nástupu

  • ihned

Místo výkonu práce

  • Nošovice

Počet volných pozic

  • 1

  • Martin Antal, martin.antal@hyundai-motor.cz, +420 596 141 371