volné pozice

další volná pozice
Senior Specialista HR - zaměstnaneckých vztahů

PŘEJÍT NA KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Náplň práce

  • Zodpovídá za analyzu trhu práce a přípravu dat pro kolektivní vyjednávání
  • Benchmarking s dalšími výrobními organizacemi v rámci ČR
  • Účast na kolektivním vyjednávání
  • Řešení pracovně-právní problematiky
  • Jednání se zástupci zaměstnanců jendotlivých pracovišť v rámci mimořádných a pravidelných schůzek

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání
  • Min. 3 - 5 let zkušeností v oblasti HR
  • Výborné vyjadřovací schopnosti (slovem i písmem)
  • Pokročilou znalost anglického jazyka
  • Znalost MS Office (převážně Excel)
  • Samostatnost, spolehlivost
  • Profesionální vystupování, etické jednání
  • Schopnost pracovat v multikulturním prostředí

Nabízíme

  • Práci u zaměstnavatele roku v ČR (ocenění 2012 - 2018
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Kariérní a osobní růst našich zaměstnanců je naší prioritou!
  • Bonusy vyplácíme 5x ročně, které vám v součtu přidají více než 3 mzdy navíc!
  • 5 dní dovolené navíc a pružnou pracovní dobu
  • Přispíváme na penzijní a životní pojištění
  • Služby firemního centra zdraví zdarma - fyzioterapie, fitness, rehabilitace
  • Jazykové kurzy angličtiny nebo korejštiny jsou pro vás připraveny!
  • Slevu na firemní vozy a zvýhodněnou nabídku mobilního operátora
  • Příspíváme na autobusovou dopravu a závodní stravování

Termín nástupu

  • dohodou

Místo výkonu práce

  • Nošovice

Počet volných pozic

  • 1

Kontakt

  • Petr Staša, petr.stasa@hyundai-motor.cz, +420 596 141 373