Procesní inženýr - Moving

PŘEJÍT NA KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Náplň práce

  • každodenní vyšetřování problémů pohybových částí na vyrobených vozech
  • hledání příčin problému a návrh dočasných nebo trvalých opatření
  • údržba výrobního zařízení a update pro nový model komunikováním s korejskými dodavateli
  • reportování o kvalitě a vylepšeních vedoucímu
  • reporting vývojovému centru a návrhy změn ve výkresech a designu
  • spolupráce s procesními a výrobními inženýry a vedením
  • návrh změn, nebo nový design, v instalaci manipulátorů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technické vzdělání
  • praxe 1-2 roky (pohybové součásti do aut a strojů)
  • komunikativní úroveň angličtiny
  • MS Office (Excel, Power point, Outlook)
  • řidičský průkaz sk. B
  • velmi dobré technické myšlení
  • schopnost převzít zodpovědnost
  • odolnost vůči stresu

Uvítáme

  • orientace ve výkresové dokumentaci

Nabízíme

  • perspektivní zaměstnání
  • motivující mzdové ohodnocení
  • denní výběr z české a korejské kuchyně za zvýhodněné ceny
  • příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění
  • příspěvek na autobusovou dopravu
  • exkluzivní nabídka mobilního operátora
  • sleva na firemní vozy
  • práce s nejmodernějšími technologiemi
  • příjemné, čisté a dynamické pracovní prostředí
  • možnost vzdělávání
  • odborný a kariérní růst
  • další benefity

Termín nástupu

  • dohodou

Místo výkonu práce

  • Nošovice

Počet volných pozic

  • 1

Kontakt

  • Petr Staša, petr.stasa@hyundai-motor.cz, +420 596 141 373