Náplň práce

  • Každodenní vyšetřování problémů na vyrobených vozech (elektrické součásti)
  • Hledání příčin problému a návrh dočasných nebo trvalých opatření
  • Údržba výrobního zařízení a update pro nový model komunikováním s korejskými dodavateli
  • Reportování o kvalitě a vylepšeních vedoucímu
  • Reporting vývojovému centru a návrhy změn ve výkresech a designu
  • Spolupráce s procesními a výrobními inženýry a vedením

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technické nebo elektro vzdělání
  • Praxe 1-2 roky (elektrické součásti v autech)
  • Komunikativní úroveň angličtiny
  • MS Office (Excel, Power point, Outlook)
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Velmi dobré technické myšlení
  • Schopnost převzít zodpovědnost
  • Odolnost vůči stresu

Uvítáme

  • orientace v elektrických schématech

Nabízíme

  • Práci u zaměstnavatele roku v ČR (ocenění 2012,2013,2014,2015,2016,2017).
  • Kariérní a osobní růst našich zaměstnanců je naší prioritou!
  • Máte rádi jistotu a stabilní práci? Nabízíme vám smlouvu na dobu neurčitou.
  • Bonusy vyplácíme 5x ročně, které vám v součtu přidají více než 3 mzdy navíc!
  • Volno? Kromě 4 týdnů postupně dostanete 5 dní dovolené navíc.
  • Přispíváme na penzijní a životní pojištění.
  • Jazykové kurzy angličtiny nebo korejštiny jsou pro vás připraveny!
  • Bezplatné poradenství našeho právního oddělení nebo služby psychologa.
  • Slevu na firemní vozy a zvýhodněnou nabídku mobilního operátora.
  • Příspěvek na autobusovou dopravu a závodní stravování.

Termín nástupu

  • dohodou

Místo výkonu práce

  • Nošovice

Počet volných pozic

  • 1

Kontakt

  • Petr Staša, petr.stasa@hyundai-motor.cz, +420 596 141 373