Náplň práce

  • Podpora a spolupráce s lisovnou, lakovnou a halou finální montáže
  • Spolupráce na zlepšování přesností svařovaných karosérií, optimalizace procesů a řešení problémů
  • Vyjednávání s dodavateli, vytváření objednávek
  • Spolupráce a komunikace s ostatními odděleními
  • Zlepšení kvality svařování

Požadujeme

  • VŠ vzdělání technického směru (strojírenství, metalurgie,)
  • 1-4 roky praxe (procesní inženýrství, automotive výhodou)
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Počítačové znalosti (MS Office, AutoCAD)
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Mzdu, která odpovídá Vašim zkušenostem
  • Finanční bonusy až 5x do roka
  • Pozici v dobrém kolektivu
  • Odborný a kariérní růst
  • Možnost vzdělávání
  • Příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění
  • Slevu na vyráběné vozy
  • Denní výběr z české a korejské kuchyně za zvýhodněné ceny
  • Exkluzivní nabídku mobilního operátora
  • Příjemné a čisté pracovní prostředí

Termín nástupu

  • dohodou

Místo výkonu práce

  • Nošovice

Počet volných pozic

  • 1

Kontakt

  • Petr Staša, petr.stasa@hyundai-motor.cz, +420 596 141 373