Náplň práce

  • Řízení interní a externí komunikace společnosti
  • Navrhování a implementace nových přístupů / aktivit za účelem posílení image naší značky a zvýšení prodeje
  • Zodpovědnost za tiskové materiály společnosti
  • Komunikace s vedením společnosti, médii a zástupci veřejných institucí
  • Organizace / účast na konferencích, mediálních akcích, aj.
  • Strategické plánování komunikace prostřednictvím sociálních sítí
  • Podpora a rozvoj CSR aktivit

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání v oblasti mediální komunikace, PR nebo marketingu
  • Min. 7 let zkušeností v oblasti PR nebo marketingové komunikace
  • Výborné vyjadřovací schopnosti (slovem i písmem)
  • Pokročilou znalost anglického jazyka
  • Zkušenosti s vedením týmu
  • Orientaci v automotive průmyslu a mediální kontakty v této oblasti
  • Samostatnost, spolehlivost
  • Profesionální vystupování, etické jednání
  • Schopnost pracovat v multikulturním prostředí

Nabízíme

  • Práci u zaměstnavatele roku v ČR (ocenění 2012 - 2018.
  • Služební automobil i k soukromých účelům.
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou.
  • Kariérní a osobní růst našich zaměstnanců je naší prioritou!
  • Bonusy vyplácíme 5x ročně, které vám v součtu přidají více než 3 mzdy navíc!
  • 5 dní dovolené navíc a pružnou pracovní dobu.
  • Přispíváme na penzijní a životní pojištění.
  • Služby firemního centra zdraví zdarma - fyzioterapie, fitness, rehabilitace
  • Jazykové kurzy angličtiny nebo korejštiny jsou pro vás připraveny!
  • Slevu na firemní vozy a zvýhodněnou nabídku mobilního operátora.
  • Příspíváme na autobusovou dopravu a závodní stravování.

Termín nástupu

  • dohodou

Místo výkonu práce

  • Nošovice

Počet volných pozic

  • 1

  • Dana Petrovská, dana.petrovska@hyundai-motor.cz, 596 141 407