Náplň práce

  • Compliance:
  • Zabezpečování fungování compliance programu
  • Interní audity
  • Vyšetřování případných porušení pravidel a navrhování nápravních opatření
  • Víza:
  • Zajišťování víz a pracovních povolení
  • Pracovněprávní agenda:
  • Podpora oddělení lidských zdrojů a zaměstnaneckých vztahů v oblasti pracovního práva a navazující legislativy
  • Průřezové činnosti:
  • Monitoring legislativních změn
  • Příprava a aktualizace interních předpisů společnosti
  • Identifikace rizik
  • Komunikace s orgány státní správy
  • Školení zaměstnanců

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání právního směru
  • Praxe na obdobné pozici (v oblasti pracovního a závazkového práva, ochrany osobních údajů a soutěžního práva)
  • Zkušenosti v oblasti compliance, interního auditu, případně agendy víz a pracovních povolení výhodou
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Proaktivní přístup
  • Pečlivost, zodpovědnost a komunikativnost

Nabízíme

  • Práci u zaměstnavatele roku v ČR (ocenění 2012,2013,2014,2015,2016,2017).
  • Kariérní a osobní růst našich zaměstnanců je naší prioritou!
  • Máte rádi jistotu a stabilní práci? Nabízíme vám smlouvu na dobu neurčitou.
  • Bonusy vyplácíme 5x ročně, které vám v součtu přidají více než 3 mzdy navíc!
  • Volno? Kromě 4 týdnů postupně dostanete 5 dní dovolené navíc.
  • Přispíváme na penzijní a životní pojištění.
  • Jazykové kurzy angličtiny nebo korejštiny jsou pro vás připraveny!
  • Bezplatné poradenství našeho právního oddělení nebo služby psychologa.
  • Slevu na firemní vozy a zvýhodněnou nabídku mobilního operátora.
  • Neváhejte a kontaktujte nás prostřednictvím jobs.cz nebo našeho kariérního portálu www.kariera-hyundai.cz

Termín nástupu

  • 1.12.2017

Místo výkonu práce

  • Nošovice

Počet volných pozic

  • 1

  • Radomír Mikoláš, radomir.mikolas@hyundai-motor.cz, 596 14 14 14