Náplň práce

  • obsluha automatické linky
  • montáž automobilu

Požadujeme

  • dochvilnost, zodpovědnost
  • dobrý zdravotní stav
  • ochotu pracovat v třísměnném provozu

Nabízíme

  • Práci u zaměstnavatele roku 2019
  • Bonusy vyplácíme několikrát ročně - v součtu Vám přidají až 3 mzdy navíc
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Bezplatné poradenství našeho právního oddělení nebo služby psychologa
  • Slevu na firemní vozy a zvýhodněnou nabídku mobilního operátora
  • Příspěvek na autobusovou dopravu a závodní stravování
  • Služby firemního Centra zdraví - fyzioterapie, fitness
  • Jazykové kurzy angličtiny nebo korejštiny
  • Pracovní smlouva je uzavírána skrze personální agentury, se kterými spolupracujeme.
  • Pokud Vás pozice zaujala, přihlaste se zde: http://www.kariera-hyundai.cz/jak-postupovat/#agencys

Termín nástupu

  • 1.10.2020

Místo výkonu práce

  • Nošovice

Počet volných pozic

  • 5

  • Veronika Vávrová, veronika.vavrova@hyundai-motor.cz, 596141312