Náplň práce

  • Zajištění výroby
  • Obsluha lisu a jeřábu
  • Kontrola kvality

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání
  • Vynikající technické myšlení
  • Samostatnost, trpělivost, pečlivost, přesnost, časová flexibilita
  • Ochota pracovat ve směnném provozu
  • Technické certifikáty výhodou (např. vazačský průkaz, jeřábnický průkaz)

Uvítáme

  • Praxe s lisem výhodou

Nabízíme

  • Práci u zaměstnavatele roku v ČR (ocenění 2012,2013,2014,2015,2016,2017).
  • Kariérní a osobní růst našich zaměstnanců je naší prioritou!
  • Máte rádi jistotu a stabilní práci? Nabízíme vám smlouvu na dobu neurčitou.
  • Bonusy vyplácíme 5x ročně, které vám v součtu přidají více než 3 mzdy navíc!
  • Volno? Kromě 4 týdnů postupně dostanete 5 dní dovolené navíc.
  • Přispíváme na penzijní a životní pojištění.
  • Jazykové kurzy angličtiny nebo korejštiny jsou pro vás připraveny!
  • Možnost se sportovním klubem jezdit na hory, sjíždět řeky nebo lyžovat.
  • Slevu na firemní vozy a zvýhodněnou nabídku mobilního operátora.
  • Příspíváme na autobusovou dopravu a závodní stravování.

Termín nástupu

  • dohoda

Místo výkonu práce

  • Nošovice

Počet volných pozic

  • 1

  • Žaneta Tisoňová, zaneta.tisonova@hyundai-motor.cz, +420 596 141 331