Náplň práce

  • zajištění výroby
  • obsluha lisu a jeřábu
  • kontrola kvality

Požadujeme

  • středoškolské vzdělání ukončené maturitou
  • praxe s lisem
  • vynikající technické myšlení
  • samostatnost, trpělivost, pečlivost, přesnost, časová flexibilita
  • technické certifikáty výhodou (např. vazačský průkaz, jeřábnický průkaz)

Nabízíme

  • perspektivní zaměstnání
  • motivující mzdové ohodnocení
  • finanční bonusy až 5x do roka
  • denní výběr z české a korejské kuchyně za zvýhodněné ceny
  • příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění
  • příspěvek na autobusovou dopravu
  • exkluzivní nabídka mobilního operátora
  • sleva na firemní vozy
  • práce s nejmodernějšími technologiemi
  • příjemné, čisté a dynamické pracovní prostředí
  • možnost vzdělávání
  • odborný a kariérní růst
  • další benefity

Termín nástupu

  • dohoda

Místo výkonu práce

  • Nošovice

Počet volných pozic

  • 2

  • Žaneta Tisoňová, zaneta.tisonova@hyundai-motor.cz, +420 596 141 331