Junior / Specialista - zajištění služeb pro zaměstnance

PŘEJÍT NA KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Náplň práce

  • Správa úklidových prací - plánování, hodnocení a kontrola kvality úklidu, plánování a kontrola rozpočtu
  • Zajištění servisu a administrativa ubytovny
  • Spolupráce při zajišťování prac. oblečení a OPP, koordinace praní a oprav oděvů
  • Inventarizace nábytku
  • Zajištění provozu automatů v areálu firmy
  • Komunikace s dodavateli i ostatními odděleními
  • Administrativní práce - zpracování reportů a prezentací, objednávky zboží a služeb

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání s maturitou
  • Praxe v oblasti správy úklidových služeb nebo administrativy velkou výhodou
  • Zkušenosti s jednáním s dodavateli služeb vítány
  • Komunikativní znalost anglického jazyka (min. B1)
  • Velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
  • Smysl pro zodpovědnost a profesionální jednání
  • Znalost MS Office (zejména Excel, Powerpoint), znalost SAP výhodou

Nabízíme

  • Práci u zaměstnavatele roku v ČR (ocenění 2012,2013,2014,2015,2016,2017).
  • Kariérní a osobní růst našich zaměstnanců je naší prioritou!
  • Bonusy vyplácíme 5x ročně, které vám v součtu přidají až 3 mzdy navíc!
  • Volno - kromě 4 týdnů postupně dostanete 5 dní dovolené navíc.
  • Přispíváme na penzijní a životní pojištění.
  • Jazykové kurzy angličtiny nebo korejštiny jsou pro vás připraveny!
  • Bezplatné poradenství našeho právního oddělení nebo služby psychologa.
  • Slevu na firemní vozy a zvýhodněnou nabídku mobilního operátora.
  • Neváhejte a kontaktujte nás prostřednictvím našeho kariérního portálu www.kariera-hyundai.cz nebo portal www.jobs.cz.

Termín nástupu

  • Dohodou

Místo výkonu práce

  • Nošovice

Počet volných pozic

  • 1

  • Dana Petrovská, dana.petrovska@hyundai-motor.cz, 596 141 407