volné pozice

další volná pozice
Junior specialista vývoje a kvality dílů

PŘEJÍT NA KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Náplň práce

  • sledování dodavatelské kvality dílů
  • šetření výrobních kvalitativních problémů
  • spolupráce se zajištěním kvality a výrobou nad rozdělením kompetencí při řešení kvality
  • hodnocení dodavatelů
  • pravidelná jednání ohledně nápravných opatření
  • sledování a zlepšování dodavatelského procesu

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • znalost MS Office (Excel, Power Point)
  • proaktivita, zaměření na detail
  • zodpovědnost, flexibilita, tah na branku
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • Práci u zaměstnavatele roku v ČR (ocenění 2012,2013,2014,2015,2016,2017).
  • Kariérní a osobní růst našich zaměstnanců je naší prioritou!
  • Bonusy vyplácíme 5x ročně, které vám v součtu přidají více než 3 mzdy navíc!
  • Volno: Kromě 4 týdnů postupně dostanete 5 dní dovolené navíc.
  • Přispíváme na penzijní a životní pojištění.
  • Jazykové kurzy angličtiny nebo korejštiny jsou pro vás připraveny!
  • Bezplatné poradenství našeho právního oddělení nebo služby psychologa.
  • Slevu na firemní vozy a zvýhodněnou nabídku mobilního operátora.

Termín nástupu

  • ihned

Místo výkonu práce

  • Nošovice

Počet volných pozic

  • 1

  • Martin Antal, martin.antal@hyundai-motor.cz, +420 596 141 371