Junior specialista údržby - vhodné pro absolventy

PŘEJÍT NA KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Náplň práce

  • zodpovědnost za opravy linek a strojů
  • diagnostika a úpravy programů
  • plánování preventivních oprav
  • úpravy výrobních linek, jejich servis a vylepšování
  • zodpovědnost za objednávání náhradních dílů
  • komunikace s dalšími odděleními výroby
  • reporting

Požadujeme

  • VŠ vzdělání
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • pracovní zkušenosti v dané oblasti výhodou
  • PLC programování výhodou
  • vyhlášku 50/1978 Sb výhodou
  • znalost MS Office

Nabízíme

  • zázemí a rozvoj v úspěšné mezinárodní společnosti
  • finanční bonusy dávající dohromady 13, 14 a 15 plat
  • dovolená nad zákonný rámec 4 týdnů
  • denní výběr z českého nebo korejského menu za 25 - 45 Kč
  • příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění minimálně 300 Kč a více
  • příplatky a odměnu za práci přesčas
  • nabídku mobilního operátora T-mobile
  • slevu na firemní vozy 5 - 45%
  • jazykové kurzy angličtiny nebo korejštiny
  • pravidelné vzdělávací kurzy
  • příspěvek na autobusovou dopravu ve výši 50 %
  • právní a psychologické služby
  • další benefity - viz http://www.kariera-hyundai.cz/benefity/

Termín nástupu

  • dohodou

Místo výkonu práce

  • Nošovice

Počet volných pozic

  • 1

  • Martin Antal, martin.antal@hyundai-motor.cz, +420 596 141 371