Junior Specialista/Specialista - kontrola kvality

PŘEJÍT NA KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Náplň práce

  • Kvalita u nás vyráběných aut je pro nás prvořadá. Pokud to máte stejně a bavilo by Vás jednat s dodaveteli o záležitostech kvality, provádět jejich pravidelné procesní audity, zpracovávat dokumentaci k novým dílům, ale také přicházet na kloub problémům a následně navrhovat nápravná opatření k jejich odstranění, je tato pracovní nabídka přesně pro Vás.

Požadujeme

  • Měl/a byste mít středoškolské či vysokoškolské vzdělání v technickém oboru, ideálně se zaměřením na automobilový průmysl, kvalitu, měření apod., angličtinu na středně pokročilé úrovni, pozitivní přístup a být otevřená/ý k novým nápadům.
  • Uvítáme Vaše znalosti nástrojů kvality nebo některého z CAD systémů.
  • Nepotřebujete praxi. Stačí Vaše chuť a nadšení, vše ostatní Vás naučíme.

Nabízíme

  • pozici v dobrém kolektivem
  • mzdu, která odpovídá Vašim zkušenostem
  • finanční bonusy až 5x do roka
  • denní výběr z české a korejské kuchyně za zvýhodněné ceny
  • příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění
  • exkluzivní nabídku mobilního operátora
  • slevu na firemní vozy
  • příjemné a čisté pracovní prostředí
  • možnost vzdělávání
  • odborný a kariérní růst
  • další benefity

Termín nástupu

  • možný ihned

Místo výkonu práce

  • Nošovice

Počet volných pozic

  • 1

  • Radomír Mikoláš, radomir.mikolas@hyundai-motor.cz, 596 14 14 14