Junior specialista - pracovnělékařská péče o zaměstnance

PŘEJÍT NA KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Náplň práce

  • organizace pracovnělékařských prohlídek
  • komunikace s poskytovatelem pracovnělékařské péče
  • podílení se na zdravotněpreventivních akcích pro zaměstnance (ergonomie, hygiena práce, rehabilitace, měsíc zdraví, očkování, fitness centrum)
  • tvorba preventivně-vzdělávacích materiálů (letáky, články, videa)
  • obsluha objednávkového systému preventivně rehabilitačních balíčků pro zaměstnance

Požadujeme

  • VŠ vzdělání (ideálně v oblasti ochrany veřejného zdraví, ergonomie, rehabilitací apod. výhodou)
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • proaktivní přístup
  • zodpovědnost, pečlivost a komunikativnost

Uvítáme

  • praxe na obdobné pozici velkou výhodou

Nabízíme

  • Práci u zaměstnavatele roku v ČR (ocenění 2012 - 2019).
  • Kariérní a osobní růst našich zaměstnanců je naší prioritou!
  • 5x ročně vyplácíme bonusy, které vám v součtu přidají 3 mzdy navíc!
  • 5 dní dovolené navíc a pružná pracovní doba.
  • Přispíváme na penzijní a životní pojištění.
  • Jazykové kurzy angličtiny nebo korejštiny jsou pro vás připraveny!
  • Slevu na firemní vozy a zvýhodněnou nabídku mobilního operátora.
  • Služby firemního Centra zdraví zdarma - fyzioterapie, fitness, jóga, aj.
  • Bezplatné poradenství našeho právního oddělení nebo služby psychologa.

Termín nástupu

  • dohodou

Místo výkonu práce

  • Nošovice

Počet volných pozic

  • 1

  • Zuzana Odstrčilová, zuzana.odstrcilova@hyundai-motor.cz, +420 596 141 418