Junior specialista nákupu a vývoje

PŘEJÍT NA KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Náplň práce

  • zodpovědnost za nákup dílů pro nový model
  • plánování investic, nastavení plánu a sledování ceny
  • vyhledávání a výběr správného dodavatele
  • tvorba a zasílání nabídek potenciálním dodavatelům
  • monitorování a přezkoumávání cenových nabídek a kontrola objednávek a dodávek
  • vyjednávání vývoje automobilových dílů v požadované kvalitě, ceně a při daných dodacích podmínkách
  • pozice je vhodná pro absolventy

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání ideálně v oblasti kvality
  • znalosti v oblasti kvality (proces, nástroje kvality atd.)
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • znalost MS Office (Excel, Power Point)
  • proaktivita, zaměření na detail
  • zodpovědnost, analytické myšlení
  • řidičský průkaz skupiny B
  • ochotu cestovat

Uvítáme

  • znalost systému SAP

Nabízíme

  • individuální finanční ohodnocení
  • finanční bonusy 5x ročně
  • denní výběr z české a korejské kuchyně za zvýhodněné ceny
  • příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění
  • příspěvek na autobusovou dopravu
  • exkluzivní nabídka mobilního operátora
  • sleva na firemní vozy
  • jazykové a vzdělávací kurzy
  • odborný a kariérní růst
  • další benefity

Termín nástupu

  • dohodou

Místo výkonu práce

  • Nošovice

Počet volných pozic

  • 1

  • Martin Antal, martin.antal@hyundai-motor.cz, +420 596 141 371