Junior specialista HR administrativy

PŘEJÍT NA KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Náplň práce

  • zadávání dat do SAPu – nástup nových zaměstnanců, úpravy, zpracování docházky
  • podílení se na zpracování HR statistik – práce zejména v Excelu
  • komunikace s dodavateli služeb a benefitů
  • participace na HR aktivitách – např. distribuce dárků
  • podílení se na zlepšování pracovních postupů a úpravách v SAPu

Požadujeme

  • středoškolské vzdělání (výhodou IT zaměření)
  • chuť pracovat se systémy jako SAP, MS Office
  • mírně komunikativní znalost anglického jazyka
  • velmi dobrá znalost MS Office – zejména Excel
  • pečlivost a prozákaznický přístup
  • proaktivní přístup a inovativnost při řešení problémů

Nabízíme

  • Práci u zaměstnavatele roku v ČR (ocenění 2012,2013,2014,2015,2016,2017).
  • Kariérní a osobní růst našich zaměstnanců je naší prioritou!
  • 5x ročně vyplácíme bonusy, které vám v součtu přidají až 3 mzdy navíc!
  • Volno? Kromě 4 týdnů postupně dostanete 5 dní dovolené navíc.
  • Přispíváme na penzijní a životní pojištění.
  • Jazykové kurzy angličtiny nebo korejštiny jsou pro vás připraveny!
  • Slevu na firemní vozy a zvýhodněnou nabídku mobilního operátora.
  • Bezplatné poradenství našeho právního oddělení nebo služby psychologa

Termín nástupu

  • ihned

Místo výkonu práce

  • Nošovice

Počet volných pozic

  • 1

  • Martin Antal, martin.antal@hyundai-motor.cz, +420 596 141 371