Junior Specialista / Specialista životního prostředí

PŘEJÍT NA KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Náplň práce

  • Do našeho týmu oddělení správy budov hledáme junior specialistu / specialistu pro péči o životní prostředí se specializací na ovzduší. Jedná se o pozici, kdy byste měl/a na starosti komplexní vedení dané agendy. Pokud by Vás bavilo jednat s dodavateli a státními institucemi o záležitostech týkajících se ochrany ovzduší, provádět interní audity, navrhovat opatření ke snižování, eliminaci negativních vlivů plynoucích z provozů zdrojů, technologií, procesů a vyhovuje Vám samostatná, odpovědná činnost, je to pracovní nabídka přesně pro Vás.

Požadujeme

  • Měl/a byste mít vysokoškolské vzdělání zaměřeno na životní prostředí, angličtinu na středně pokročilé úrovni a pozitivní přístup.

Uvítáme

  • Uvítáme Vaše znalosti v oboru správy budov orientované na životní prostředí a odpadové hospodářství.

Nabízíme

  • Mzdu, která odpovídá Vašim zkušenostem
  • Finanční bonusy až 5x do roka
  • Pozici v dobrém kolektivu
  • Odborný a kariérní růst
  • Možnost vzdělávání
  • Příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění
  • Slevu na vyráběné vozy
  • Denní výběr z české a korejské kuchyně za zvýhodněné ceny
  • Exkluzivní nabídku mobilního operátora
  • Příjemné a čisté pracovní prostředí
  • Další benefity na http://www.kariera-hyundai.cz/benefity/

Termín nástupu

  • Ihned

Místo výkonu práce

  • Nošovice

Počet volných pozic

  • 1

  • Radomír Mikoláš, radomir.mikolas@hyundai-motor.cz, 596 14 14 14