Náplň práce

  • Zpracovávání faktur, interních a clearingových dokladů
  • Příprava podkladů pro zpracování účetní závěrky
  • Zajišťování zaúčtování cestovních výloh
  • Kontrola úplnosti, vyplňování a archivace účetních dokladů
  • pozice je zástup za mateřskou

Požadujeme

  • VŠ v oblasti financí
  • zkušenosti v oblasti financí výhodou
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • velmi dobrá znalost MS Office
  • pečlivost a preciznost
  • pozice vhodná pro absolventy

Nabízíme

  • Práci u zaměstnavatele roku v ČR (ocenění 2012,2013,2014,2015,2016,2017).
  • Kariérní a osobní růst našich zaměstnanců je naší prioritou!
  • Bonusy vyplácíme 5x ročně, které vám v součtu přidají až 3 mzdy navíc!
  • Volno - kromě 4 týdnů postupně dostanete 5 dní dovolené navíc.
  • Přispíváme na penzijní a životní pojištění.
  • Jazykové kurzy angličtiny nebo korejštiny jsou pro vás připraveny!
  • Bezplatné poradenství našeho právního oddělení nebo služby psychologa.
  • Slevu na firemní vozy a zvýhodněnou nabídku mobilního operátora.
  • Možnost využívat centrum zdraví v rámci rehabilitace a fitcentra.

Termín nástupu

  • dohodou

Místo výkonu práce

  • Nošovice

Počet volných pozic

  • 1

  • Martin Antal, martin.antal@hyundai-motor.cz, +420 596 141 371