Náplň práce

  • sledování a kontrola nákladů a zisků společnosti
  • příprava podkladů pro roční plány a rozpočty, podíl na jejich přípravě
  • práce na měsíčních a ročních účetních závěrkách
  • příprava analýz na základě požadavků nadřízeného
  • správa dat v systému
  • reporting

Požadujeme

  • VŠ v oblasti financí
  • zkušenosti v oblasti financí výhodou
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • velmi dobrá znalost MS Office
  • znalost SAP FI/CO výhodou
  • pozice vhodná pro absolventy

Nabízíme

  • zázemí a rozvoj v úspěšné mezinárodní společnosti
  • finanční bonusy dávající dohromady 13, 14 a 15 plat
  • dovolená nad zákonný rámec 4 týdnů
  • denní výběr z českého nebo korejského menu za 25 - 45 Kč
  • příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění minimálně 300 Kč a více
  • příplatky a odměnu za práci přesčas
  • nabídku mobilního operátora T-mobile
  • slevu na firemní vozy 5 - 45%
  • jazykové kurzy angličtiny nebo korejštiny
  • pravidelné vzdělávací kurzy
  • příspěvek na autobusovou dopravu ve výši 50 %
  • právní a psychologické služby
  • další benefity - viz http://www.kariera-hyundai.cz/benefity/

Termín nástupu

  • dohodou

Místo výkonu práce

  • Nošovice

Počet volných pozic

  • 1

  • Martin Antal, martin.antal@hyundai-motor.cz, +420 596 141 371