Junior / Specialista - CSR aktivity, interní komunikace

PŘEJÍT NA KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Náplň práce

  • příprava a koordinace CSR aktivit dle strategie společnosti
  • budování a udržování vztahů s lokálními partnery a institucemi (např. obce, školy)
  • organizační zajištění různých firemních akcí v rámci CSR
  • tvorba článků pro interní komunikační kanály
  • administrativní činnosti (reporting, administrativní zajištění grantového programu)

Požadujeme

  • min. středoškolské vzdělání s maturitou
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka (B2)
  • výborné organizační schopnosti, proaktivitu a samostatnost
  • velmi dobrý verbální i psaný projev
  • praxe v některé z následujících oblastí výhodou: marketing, PR, administrativa
  • uživatelskou znalost program MS Office
  • pečlivost, spolehlivost a schopnost dotahovat věci do konce
  • schopnost dobře navazovat a udržovat dobré vztahy

Nabízíme

  • Práci u zaměstnavatele roku v ČR (ocenění 2012-2019).
  • Kariérní a osobní růst našich zaměstnanců je naší prioritou!
  • Bonusy vyplácíme 5x ročně - v součtu Vám přidají více než 3 mzdy navíc!
  • 5 dní dovolené navíc a pružnou pracovní dobu
  • Přispíváme na penzijní a životní pojištění.
  • Služby firemního Centra zdraví zdarma - rehabilitace, fitness, skupinové cvičení, aj.
  • Jazykové kurzy angličtiny nebo korejštiny jsou pro vás připraveny!
  • Bezplatné poradenství našeho právního oddělení nebo služby psychologa.
  • Slevu na firemní vozy a zvýhodněnou nabídku mobilního operátora.
  • Příspěvek na autobusovou dopravu a závodní stravování.

Termín nástupu

  • dohodou

Místo výkonu práce

  • Nošovice

Počet volných pozic

  • 1

  • Dana Petrovská, dana.petrovska@hyundai-motor.cz, 596 141 407