Náplň práce

  • Komunikace s HR (sekce náboru) a s agenturami práce
  • Příprava požadavků na nábor na základě aktuálního stavu
  • Trénink nových zaměstnanců (operátorů) po stránce teoretické a praktické
  • Příprava a revize výukových materialů
  • Rozdělení nováčků do výroby
  • Komunikace s Group Leadery
  • Administrativa

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • mírně pokročilá znalost anglického jazyka
  • dobra znalost MS Office (Excel, Powerpoint)
  • řidičský průkaz sk. B
  • dobré komunikační dovednosti

Nabízíme

  • bonusy vyplácíme 5x ročně, které vám v součtu přidají více než 3 mzdy navíc!
  • 5 dní dovolené navíc.
  • přispíváme na penzijní a životní pojištění.
  • jazykové kurzy angličtiny nebo korejštiny jsou pro vás připraveny!
  • bezplatné poradenství našeho právního oddělení nebo služby psychologa.
  • slevu na firemní vozy a zvýhodněnou nabídku mobilního operátora.
  • příspěvek na autobusovou dopravu a závodní stravování.

Místo výkonu práce

  • Nošovice

Počet volných pozic

  • 1

Kontakt

  • Petr Staša, petr.stasa@hyundai-motor.cz, +420 596 141 373