Inspektor kvality převodovek

PŘEJÍT NA KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Náplň práce

  • Provádění denní inspekce/měření vstupního material převodovek
  • Měření pomocí programu 3D zařízení
  • Kontrola třídících akcí,vytříděných dílů a zápis do reportu
  • Provádění kontrolních měření NG kusů

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání technického zaměření (strojař, elektronik, zámečník)
  • Znalost čtení v technických výkresech
  • Zkušenosti s měřením výhodou
  • Znalost Microsoft office - excel a powerpoint
  • Preciznost
  • Ochota pracovat ve směnném provozu

Nabízíme

  • Práci u zaměstnavatele roku v ČR (ocenění 2012 až 2017).
  • Kariérní a osobní růst našich zaměstnanců je naší prioritou!
  • Máte rádi jistotu a stabilní práci? Nabízíme vám smlouvu na dobu neurčitou.
  • Bonusy vyplácíme 5x ročně, které vám v součtu přidají více než 3 mzdy navíc!
  • Kromě 4 týdnů postupně dostanete 5 dní dovolené navíc.
  • Přispíváme na penzijní a životní pojištění.
  • Jazykové kurzy angličtiny nebo korejštiny jsou pro vás připraveny!
  • Slevu na firemní vozy a zvýhodněnou nabídku mobilního operátora.
  • Příspíváme na autobusovou dopravu a závodní stravování.

Termín nástupu

  • dohodou

Místo výkonu práce

  • Nošovice

Počet volných pozic

  • 1

  • Žaneta Tisoňová, zaneta.tisonova@hyundai-motor.cz, +420 596 141 331