ERP Senior Consultant (FI-CO modul)

PŘEJÍT NA KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Náplň práce

  • údržba a podpora modulů FI a CO v SAPu
  • řešení vzniklých problémů v FI-CO oblasti
  • přímá podpora a školení koncových uživatelů
  • specifikace technického designu, vedení vývoje a testování změn
  • spolupráce s ostatními konzultanty při integračním testování
  • analyzování chyb a problémů, identifikování hlavních programových chyb a navrhování řešení

Požadujeme

  • VŠ vzdělání technického směru
  • komunikativní znalost AJ
  • dobrá znalost SAP, modulů FI, CO, včetně IMG
  • znalost ABAP výhodou

Nabízíme

  • perspektivní zaměstnání
  • motivující platové ohodnocení
  • zajištění dopravy do a ze zaměstnání
  • stravování v závodní kuchyni za zvýhodněné ceny
  • příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění
  • příspěvek na sportovní a rehabilitační služby
  • práci s nejmodernějšími technologiemi
  • příjemné, čisté a dynamické pracovní prostředí
  • možnost vzdělávání
  • odborný a kariérní růst
  • další benefity

Termín nástupu

  • ihned

Místo výkonu práce

  • Nošovice

Počet volných pozic

  • 1

  • Martin Antal, martin.antal@hyundai-motor.cz, +420 596 141 371