Náplň práce

  • údržba a podpora modulu BC v SAP
  • správa uživatelů a rolí, správa CTS, monitoring, ladění výkonu...
  • přímá podpora a školení uživatelů
  • spolupráce s ostatními konzultanty
  • analyzování chyb a problémů, identifikování root cause a navrhování řešení
  • správa databáze
  • řešení technických problémů

Požadujeme

  • SŠ / VŠ technického směru a praxe na obdobné pozici min. 2 roky
  • komunikativní znalost angličtiny
  • dobrá znalost SAP BC, znalost dalších modulů výhodou
  • dobrá znalost DB, Oracle DB výhodou
  • znalost ABAP / JAVA výhodou
  • schopnost samostatně pracovat a rozhodovat
  • vysokou produktivitu a osobní zodpovědnost za odvedenou práci
  • schopnost pracovat v mezinárodním prostředí

Nabízíme

  • perspektivní zaměstnání
  • motivující platové ohodnocení
  • zajištění dopravy do a ze zaměstnání
  • stravování v závodní kuchyni za zvýhodněné ceny
  • příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění
  • příspěvek na sportovní a rehabilitační služby
  • práci s nejmodernějšími technologiemi
  • příjemné, čisté a dynamické pracovní prostředí
  • možnost vzdělávání
  • odborný a kariérní růst
  • další benefity

Termín nástupu

  • dohodou

Místo výkonu práce

  • Nošovice

Počet volných pozic

  • 1

  • Martina Niedobova, m.niedobova@hyundai-autoever.eu, 596 141 711