volné pozice

další volná pozice
Elektrikář/Elektroúdržbář

PŘEJÍT NA KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Náplň práce

  • Zajišťování bezvadného chodu výrobního zařízení, tzn. kontrolování zařízení, Snižování množství výskytu poruch
  • Provádění běžné a preventivní údržby
  • Dosahování minimálních prostojů výrobního procesu a prodlužování životnosti výrobního zařízení

Požadujeme

  • SOU nebo SŠ vzdělání(elektrotechnické)
  • Oprávnění dle vyhláška 50/78 Sb.(§ 5 a výše)
  • Praxe v údržbě
  • Schopnost technického a logického myšlení
  • Ochota pracovat ve směnném provozu

Uvítáme

  • Zkušenost s údržbou z automobilového průmyslu
  • Zkušenost s obsluhou a údržbou CNC systémů SINUMRIK
  • Znalost systémů řízení PLC Simatic S7-300
  • Znalost pohonů a měničů

Nabízíme

  • Práci u zaměstnavatele roku v ČR (ocenění 2012,2013,2014,2015,2016,2017).
  • Kariérní a osobní růst našich zaměstnanců je naší prioritou!
  • Máte rádi jistotu a stabilní práci? Nabízíme vám smlouvu na dobu neurčitou.
  • Bonusy vyplácíme 5x ročně, které vám v součtu přidají více než 3 mzdy navíc!
  • Volno? Kromě 4 týdnů postupně dostanete 5 dní dovolené navíc.
  • Přispíváme na penzijní a životní pojištění.
  • Jazykové kurzy angličtiny nebo korejštiny jsou pro vás připraveny!
  • Možnost se sportovním klubem jezdit na hory, sjíždět řeky nebo lyžovat.
  • Bezplatné poradenství našeho právního oddělení nebo služby psychologa.
  • Slevu na firemní vozy a zvýhodněnou nabídku mobilního operátora.
  • Přispíváme na autobusovou dopravu a závodní stravování.

Termín nástupu

  • dohodou

Místo výkonu práce

  • Nošovice

Počet volných pozic

  • 2

  • Žaneta Tisoňová, zaneta.tisonova@hyundai-motor.cz, +420 596 141 331