Elektrikář/Elektroúdržbář

PŘEJÍT NA KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Náplň práce

  • zajišťování bezvadného chodu výrobního zařízení, tzn. kontrolování zařízení, snižování množství výskytu poruch
  • provádění běžné a preventivní údržby
  • dosahování minimálních prostojů výrobního procesu a prodlužování životnosti výrobního zařízení

Požadujeme

  • SOU nebo SŠ vzdělání(elektrotechnické)
  • oprávnění dle vyhláška 50/78 Sb.(§ 5 a výše)
  • praxe v údržbě
  • schopnost technického a logického myšlení
  • ochota pracovat ve směnném provozu

Uvítáme

  • zkušenost s údržbou z automobilového průmyslu
  • zkušenost s obsluhou a údržbou CNC systémů SINUMRIK
  • znalost systémů řízení PLC Simatic S7-300
  • znalost pohonů a měničů

Nabízíme

  • perspektivní zaměstnání
  • motivující platové ohodnocení
  • denní výběr z české a korejské kuchyně za zvýhodněné ceny
  • příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění
  • příspěvek na autobusovou dopravu
  • exkluzivní nabídka mobilního operátora
  • sleva na firemní vozy
  • práce s nejmodernějšími technologiemi
  • příjemné, čisté a dynamické pracovní prostředí
  • možnost vzdělávání
  • odborný a kariérní růst
  • další benefity

Termín nástupu

  • dohodou

Místo výkonu práce

  • Nošovice

Počet volných pozic

  • 1

  • Žaneta Tisoňová, zaneta.tisonova@hyundai-motor.cz, +420 596 141 331