Náplň práce

  • administrativní správa šaten pro zaměstnance oddělení
  • účtování a kontrola položek v SAP - budget oddělení
  • plánování Teambuildingových aktivit, workshopů a mítinků
  • objednávka drobného materialu
  • správa inzerce zaměstnanců na oddělení
  • správa nástěnek oddělení
  • objednávka kancelářských potřeb oddělení
  • doplňování zázemí kuchyňky oddělení
  • další administrativní činnost (průzkumy mezi zaměstnanci, analýzy, atd.)

Požadujeme

  • středoškolské vzdělání
  • angličtina na středně pokročilé úrovni
  • komunikativnost
  • reprezentativní vystupování
  • práce v týmu
  • kreativita

Nabízíme

  • pozici v dobrém kolektivu
  • mzdu, která odpovídá Vašim zkušenostem
  • finanční bonusy až 5x do roka
  • denní výběr z české a korejské kuchyně za zvýhodněné ceny
  • příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění
  • exkluzivní nabídku mobilního operátora
  • slevu na firemní vozy
  • příjemné a čisté pracovní prostředí
  • možnost vzdělávání
  • odborný a kariérní růst
  • další benefity

Termín nástupu

  • dohodou

Místo výkonu práce

  • Nošovice

Počet volných pozic

  • 1

Kontakt

  • Petr Staša, petr.stasa@hyundai-motor.cz, +420 596 141 373